Рейтингове агентство Fitch поставило рейтинг США «ААА» під загрозу можливого зниження – ЗМІ

Рейтингове агентство Fitch поставило рейтинг США «ААА» під загрозу можливого зниження – ЗМІ

Це перше велике агентство, яке зробило такий крок

Рейтингове агентство Fitch поставило рейтинг США 	«ААА» під загрозу можливого зниження – ЗМІ

За словами аналітиків, дискусія, яка триває щодо «стелі» державного боргу США, продовжує тиснути на світові ринки, оскільки Білий дім і республіканці повідомили про прогрес в останньому раунді переговорів, але значного прориву наразі не відбулося.

Про це пише Trading Economics.

Рейтинг «ААА» використовується для оцінки кредитного ризику видачі облігацій такими інституціями, як кредитні агентства. Це найвищий рівень рейтингу, який може бути присвоєний компанії або державі. Рейтингова система використовується для надання інвесторам інформації про вірогідність повернення грошових коштів, які вони інвестували в ці облігації.

Рейтингова система зазвичай використовує літери, щоб позначити рівні кредитної спроможності. У випадку рейтингу «ААА», три літери «А» позначають високий рівень вірогідності повернення коштів і низький ризик неплатежів. Цей рейтинг свідчить про те, що емітент облігацій (компанія або держава) має дуже стабільну фінансову позицію та високу здатність виконувати свої фінансові зобов'язання.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що ФРС менш впевнена щодо необхідності подальшого підвищення ставок.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло