Johnson&Johnson припиняє постачання в росію контактних лінз

Johnson&Johnson припиняє постачання в росію контактних лінз

Це призведе до їх дефіциту, оскільки продукція компанії займала 40–50% ринку

This material is also available in English
Johnson&Johnson припиняє постачання в росію контактних лінз
фото DR

Американська компанія Johnson&Johnson припинить постачання контактних лінз до росії, про що попередила своїх російських партнерів. При цьому, як розповіли «Інтерфаксу» представники компанії-дистриб'ютора, щодо інших товарів J&J подібних попереджень не надходило.

Вони вважають, що дефіциту контактних лінз побоюватися не варто, оскільки ніхто з іноземних постачальників досі не пішов із російського ринку.

«Навіть якщо Johnson&Johnson з якоїсь причини перестане постачати контактні лінзи, є інші компанії, які їх постачають», – зазначили в дистриб’юторі.

Пресслужба мінпромторгу росії поширила заяву, в якій йдеться про те, що в разі припинення поставок контактних лінз відомство оперативно розгляне питання їх включення до переліку товарів паралельного імпорту.

Проте власники магазинів, опитані «Коммерсант FM», вважають, навпаки, що росіянам загрожує дефіцит контактних лінз або, як мінімум, відчутне зростання цін. За словами одного із співрозмовників радіостанції, на лінзи J&J припадало 40–50% російського ринку.

Бекграунд. 19 травня Міністерство торгівлі США розширило список товарів, які забороняється постачати до росії, до них потрапили контактні лінзи та сонцезахисні окуляри.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло