НАБУ провело обшук у бізнесмена Василя Хмельницького

НАБУ провело обшук у бізнесмена Василя Хмельницького

За його словами, справа стосується землі, яку Хмельницький разом із партнером придбали для будівництва нової школи

НАБУ провело обшук у бізнесмена Василя Хмельницького
Фото: flickr.com

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) провело обшук у квартирі засновника холдингу UFuture Василя Хмельницького.

Про це повідомив сам бізнесмен на фейсбук-сторінці.

«Цей візит правоохоронних органів до мене стосується справи, яка розслідується вже понад 4 роки, причому всі ці роки я перебуваю у Києві, ні від кого не переховуюсь, а слідчі експерименти та допити вже були проведені неодноразово», – написав Хмельницький.

Він повідомив, що справа стосується ділянки землі, яку Хмельницький разом із партнером придбали для будівництва нової сучасної школи на відкритому аукціоні, сплатили повну вартість (18,9 млн грн) і отримали права власника.

«Для нас на 100% соціальний проект, не бізнес. Саме доступ до якісної шкільної освіти відкриває Україні шлях до справжніх трансформацій та реформ у довгостроковій перспективі. У короткостроковій – Київ коштом приватних інвестицій отримує необхідну інфраструктуру для комфортного життя містян, а мешканці житлового комплексу – додаткову перевагу», – написав він.

Бізнесмен наголосив, що законність придбання земельної ділянки на аукціоні та укладення договору купівлі-продажу підтверджені судом.

«Але НАБУ вважає, що ціна занизька», – зазначив Хмельницький.

За словами бізнесмена, відповідно до містобудівної документації, за цією адресою не може бути розміщена комерційна або житлова нерухомість, цим і пояснюється ціна договору.

Хмельницький повідомив, що нікуди не збирається їхати і готовий відповісти на всі запитання.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло