Данілов: контрнаступ може розпочатися «завтра, післязавтра або через тиждень»

Данілов: контрнаступ може розпочатися «завтра, післязавтра або через тиждень»

Він наголосив, що для України це “історична можливість”

This material is also available in English
Данілов: контрнаступ може розпочатися 	«завтра, післязавтра або через тиждень»
фото Офіційний сайт Президента України

Українська армія готова розпочати контрнаступ, який давно очікується, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олексій Данилов в інтерв’ю ВВС.

Він не назвав дату, проте, за його словами, наступ може розпочатися «завтра, післязавтра або через тиждень».

Україна не має права на помилку, тому що це «історична можливість», яку не можна упустити, заявив Данілов. Його інтерв'ю ВВС було перервано телефонним повідомленням від Зеленського, який викликав його на зустріч якраз для обговорення контрнаступу.

Під час інтерв'ю Данілов серед іншого повідомив, що деякі сили “ПВК Вагнер» відступають із Бахмута. За його даними, вони «перегрупуються ще у трьох місцях», але це «не означає, що вони перестануть з нами воювати».

Данілов також сказав, що «абсолютно спокійний», що росія почала розміщувати ядерну зброю в Білорусі: «Для нас це ніяка не новина».

Україна планує контрнаступ уже кілька місяців, тим часом як російські війська готуються до оборони. Данилов сказав, що ЗСУ почнуть наступ, коли українські командири вирішать, що на даний момент можуть досягти «найкращого результату».

«Це може статися завтра, післязавтра або через тиждень, – сказав секретар РНБО. – Було б дивно, якби я назвав дати початку тих чи інших подій. Так не можна... Перед нашою країною стоїть дуже відповідальне завдання. І ми розуміємо, що не маємо права на помилку».

Бекграунд. Нагадаємо, раніше радник ОП Подоляк зазначив, що український контрнаступ уже розпочався.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло