ОНОВЛЕНО: Зеленський прибув до Молдови
Президент візьме участь у саміті Європейської політичної спільноти

ОНОВЛЕНО о 13:26:
Президент зустрівся з прем’єр-міністром Албанії Еді Рамою та прем’єр-міністром Північної Македонії Димитром Ковачевським.
Володимир Зеленський прибув до Молдови з офіційним візитом.
Про це він написав у своєму телеграм-каналі.
Президент візьме участь у саміті Європейської політичної спільноти та проведе декілька двосторонніх зустрічей.
«Розвиваємо коаліцію винищувачів та пропонуємо коаліцію «Петріотів». ЄС, НАТО, формула миру. Усе для захисту нашого майбутнього», – прокоментував Зеленський.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що прем'єр Молдови заявив про повне подолання країною залежності від російського газу. Країну інтегрували в європейську енергетичну мережу технічно та комерційно.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].