Україна запустила дитячий проєкт єОздоровлення для малозабезпечених сімей

Україна запустила дитячий проєкт єОздоровлення для малозабезпечених сімей

Держава напряму виплачуватиме родинам кошти, а батьки, спільно з дитиною, зможуть самостійно обрати заклад і придбати путівку для дитини

This material is also available in English
Україна запустила дитячий проєкт єОздоровлення для малозабезпечених сімей
Фото: ілюстративне

Міністерство соціальної політики України оголосило про запуск 1 червня проєкту єОздоровлення для дітей, що виховуються в малозабезпеченій сім’ї та належить до таких категорій, як дитина з інвалідністю або дитина з багатодітної сім’ї.

Про це йдеться на сайті міністерства.

Повідомляється, що кошти будуть виплачені напряму батькам, які, спільно з дитиною, зможуть самостійно обрати заклад та придбати путівку.

Зазначається, що місце проживання дитини має бути зареєстровано на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської або Чернігівської областей.

Сума виплат становитиме 14 165 грн, а отримати їх можна буде створивши картку в ПриватБанку зі спеціальним режимом використання.

Міністерство повідомляє, що вже 8 закладів приєдналися до участі в експериментальному проєкті, а загалом реєстр містить 19 таких закладів.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Мінсоцполітики поновлює кредити під 0% для відкриття власної справи малозабезпеченими особами.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло