За 5 місяців 2023 року оренда держмайна принесла бюджету 320 млн грн – ФДМУ

За 5 місяців 2023 року оренда держмайна принесла бюджету 320 млн грн – ФДМУ

Зазначається, що зараз у середньому оренда держмайна приносить більше ніж 2 млн грн щоденно

За 5 місяців 2023 року оренда держмайна принесла бюджету 320 млн грн – ФДМУ

За даними Фонду держмайна, серед об'єктів, договори по яких приносять найбільші надходження, це активи в Одеській області, а саме майданчик для зберігання колісної техніки в Ізмаїлі та складський майданчик у Чорноморську, які приносять майже 2 млн грн на місяць.

Про це повідомляє ФДМУ.

«Попит на оренду держмайна є, адже загалом за 5 місяців 2023 року участь у торгах взяли понад 500 учасників, а загальна переможна ціна всіх аукціонів зросла в середньому більш ніж у 4 рази від початкової», – підсумували у фонді.

Повідомляється, що при цьому деякі активи орендних аукціонів подорожчали більш ніж у 700 разів від стартової ціни, як, наприклад, приміщення першого поверху адмінбудівлі в Черкасах, переможна ставка оренди якої зросла з 99 грн початкової ціни до 69 тис. грн  – це результат підготовчої роботи активу до аукціону та конкуренції – за нього одночасно боролися 5 підприємців.

У червні ФДМУ планує провести щонайменше 66 орендних аукціонів із загальною стартовою вартістю оренди активів у 589 тис. грн.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що ФДМУ виставив на торги 15 червня Державний фонд геопросторових даних України.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло