Польща вийшла на третє місце в світі за обсягом вирощування яблук — після США і Китаю

Польща вийшла на третє місце в світі за обсягом вирощування яблук — після США і Китаю

Польські фрукти та овочі — найдешевші в Європі

This material is also available in English
Польща вийшла на третє місце в світі за обсягом вирощування яблук — після США і Китаю
фото DR

Польща є найбільшим виробником фруктів у Європі, і за останні роки в цій галузі досягнуто величезного прогресу». Про це заявив професор Ришард Ґоловніцький з Інституту садівництва в Скерневицях під час Конгресу «Наука для суспільства».

Джерело. Про це передає Польське радіо.

Мета конгресу – популяризація науки та презентація досягнень польських науковців.

Професор Ришард Ґоловніцький сказав, що з країни, яка була відсталою до війни в плані садівництва, Польща тепер стала світовою державою, зокрема, у вирощуванні яблук.

«Досить поїхати в Груєцько-Варецький район. Це найбільший сад Європи. Ми на третьому місці у світі з вирощування яблук після США і Китаю. Але наші виробники говорять, що за 3-4 роки ми матимемо більше продукції яблук, ніж США. Тож, як можна побачити, фруктів та овочів нам вистачає, вони найдешевші у Європі», – наголосив науковець.

Ще якихось 40-30 років тому деякі фрукти і овочі були рідкістю на столах, а сьогодні індустрія вже замислюється над вирощуванням нових видів, додав він.

Під час Конгресу «Наука для суспільства» відбуваються виставки наукових інститутів Польської Академії Наук, презентації досягнень і впровадження науково-дослідних інститутів та інститутів Дослідницької мережі Лукасевича та Наукового центру Коперник.

Бекграунд. Між тим про проблеми з українським цукром читайте в матеріаліКабмін обмежив експорт цукру. У країні дефіциту цього продукту немає. У чому тоді причина заборони на закордонні відправки?

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло