SEC звинуватила Binance у нецільовому використанні коштів та брехні регуляторам – NYT

SEC звинуватила Binance у нецільовому використанні коштів та брехні регуляторам – NYT

Криптобіржа змішувала мільярди доларів із коштами клієнтів і таємно відправляла їх окремій компанії, підконтрольній засновнику Binance Чанпенг Чжао

SEC звинуватила Binance у нецільовому використанні коштів та брехні регуляторам – NYT

Комісія з цінних паперів і бірж США звинуватила Binance, найбільшу в світі криптовалютну біржу, у зловживанні коштами клієнтів і брехні американським регуляторам та інвесторам про свою діяльність.

Про це повідомляє The New York Times.

Позов SEC став другим цього року, коли федеральні регулятори звинуватили Binance в ухилянні від виконання законів, покликаних захистити інвесторів у США.

«Регулятори вже давно розглядають біржу, середньоденний обсяг торгів на якій становить $65 млрд, як головну мішень у своєму прагненні зупинити криптоіндустрію, яка була побудована навколо відверто антиурядового настрою», – пише видання.

У заяві також йдеться про те, що Binance вводив інвесторів в оману щодо адекватності своїх систем виявлення та контролю маніпулятивної торгівлі, а також щодо своїх зусиль, спрямованих на обмеження доступу американських користувачів до торгівлі на своїй міжнародній платформі. Передбачалося, що американські клієнти матимуть доступ лише до нібито окремої компанії, створеної спеціально для роботи в США, під назвою Binance.US.

Binance і Чанпенг Чжао «збагатилися на мільярди доларів США, наражаючи активи інвесторів на значний ризик», заявили регулятори в цивільному позові, який був поданий до Федерального окружного суду у Вашингтоні.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Binance на півтори години зупинив виведення коштів у BTC.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло