Україна підписала з ОЕСР чотирирічну угоду про партнерство

Україна підписала з ОЕСР чотирирічну угоду про партнерство

Угода стане основою програми реформ та реконструкції України, допоможе їй боротися з корупцією

This material is also available in English
Україна підписала з ОЕСР чотирирічну угоду про партнерство
kmu.gov.ua

Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) і Україна підписали в середу, 7 червня, в Парижі чотирирічну угоду про партнерство, метою якої є прийняття України до цієї організації, що об'єднує розвинені країни.

Джерело. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

Партнерство ОЕСР-Україна офіційно оформили генеральний секретар ОЕСР Матіас Корманн та прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, які взяли участь у міністерській зустрічі цієї інституції в Парижі у форматі відеоконференції.

года «стане основою програми реформ і реконструкції України» і «допоможе країні досягти прогресу на шляху до членства в ОЕСР і ЄС, чого вона прагне досягти», – йдеться у повідомленні організації.

Шмигаль зауважив, що за останні пів року Україна досягла значного прогресу в поглибленні співпраці з ОЕСР. У лютому приєдналася до Робочої групи ОЕСР з питань хабарництва, а в березні в Києві було відкрито Офіс зв’язку організації.

«Розраховуємо приєднатися до ОЕСР як повноправний член в осяжному майбутньому. Адже це – нові інвестиційні проекти, нові іноземні компанії на українському ринку та кращі стандарти для життя», – відзначив прем’єр-міністр України.

Україна веде діалог про вступ з ОЕСР з жовтня 2022 року, і це попередній процес на шляху до членства в інституції, що об’єднує 38 розвинених країн. ОЕСР займається економічними питаннями, серед іншого податковою прозорістю і корупцією.

Співпраця з Україною стосуватиметься, зокрема, зміцнення інституцій та управління, боротьби з корупцією, залучення інвестицій приватного сектору та закладення основ, необхідних для забезпечення стабільного добробуту населення, підкреслив Матіас Корманн.

Бекграунд. Нагадаємо, Шмигаль розповів, як буде нараховуватися компенсація за зруйноване житло в Україні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло