Уряд створив робочу групу з антикорупційних цифрових інструментів

Уряд створив робочу групу з антикорупційних цифрових інструментів

Потенційний антикорупційний та економічний ефект від електронних послуг за 2 роки оцінили майже в 50 млрд грн

Уряд створив робочу групу з антикорупційних цифрових інструментів
Фото: Getty Images

Уряд створив робочу групу з антикорупційних цифрових інструментів.

Про це повідомив голова Мінцифри Михайло Федоров.

Групу очолюватимуть міністр цифрової трансформації разом з головою Нацагентства з питань запобігання корупції Олександром Новіковим. За планом, вони мають цифровізувати різні сфери, щоб запобігти корупційним схемам і махінаціям.

Уряд оцінює, що за 2 роки відповідні інструменти дозволять зберегти 48 млрд грн.  Федоров додав, що будівельні послуги заощаджують державі 11,2 млрд гривень щорічно, цифрові лікарняні – 4 млрд, послуги для ФОП – 267,6 млн, а єМалятко – 35 млн гривень.

Загалом за Державною антикорупційною програмою планують запустити 63 цифрових продукти протягом 2023-2025 років. Серед них – удосконалення Єдиного реєстру об’єктів державної власності, введення в експлуатацію єдиного електронного Містобудівного кадастру тощо.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що закупівлю зброї та техніки для ЗСУ здійснюватиме Агенція оборонних закупівель. Служба відділена від Міноборони, що зводить ризик корупції до мінімуму, зазначили в уряді.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло