Німецький оборонний концерн Rheinmetall відкриє завод бронетехніки в Україні

Німецький оборонний концерн Rheinmetall відкриє завод бронетехніки в Україні

Виробництво планують запустити за 12 тижнів

This text is also available in English
Німецький оборонний концерн Rheinmetall відкриє завод бронетехніки в Україні
Фото: ЕРА

Німецький оборонний концерн Rheinmetall відкриє завод бронетехніки в Україні.

Про це в інтерв'ю CNN повідомив гендиректор компанії Армін Паппергер.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

В Україні концерн планує будувати та ремонтувати танки. Зазначається, що завод планують запустити вже за 12 тижнів на Заході країни.

«Українці повинні допомагати собі самі, або їм завжди доведеться чекати на допомогу європейців чи американців протягом наступних 10 чи 20 років… це неможливо», – вважає Паппергер.

У CNN додали, що раніше компанія повідомляла про плани збудувати завод в Україні вартістю 200 млн євро, що вироблятиме близько 400 танків на рік.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що в Україні вже розпочали будівництво заводу з виробництва «Байрактарів». З Туреччиною також підписали меморандум, що передбачає розвиток виробництва різних типів БПЛА.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло