Данська Copenhagen Infrastructure збирає 12 млрд євро для фонду з відновлюваної енергетики

Данська Copenhagen Infrastructure збирає 12 млрд євро для фонду з відновлюваної енергетики

Copenhagen Infrastructure планує стати одним із найбільших фондів, призначених для переходу від викопного палива

Данська Copenhagen Infrastructure збирає 12 млрд євро для фонду з відновлюваної енергетики

Copenhagen Infrastructure Partners планує залучити 12 млрд євро для інвестицій у відновлювану енергетику, що робить його одним із найбільших фондів, призначених для переходу від викопного палива.

Про це пише Bloomberg.

Данська компанія, що управляє фондом, досягла свого першого закриття в розмірі 5,6 млрд євро і вже має інвесторів, щоб подвоїти цю суму протягом наступних 12 місяців, заявив в інтерв'ю керуючий партнер Якоб Баруель Поульсен (Jakob Baruël Poulsen). Це значний поштовх для сектору відновлюваної енергетики, який потребує експоненціального збільшення капіталу для досягнення кліматичних цілей, так само як зростання процентних ставок загрожує прибутковості.

«Щоразу, коли ми створюємо новий фонд, його розмір подвоюється, – каже Баруель Поульсен. – Основна мета фонду – це отримання хорошого прибутку. Приємним побічним ефектом є те, що ми робимо матеріальний внесок у боротьбу з кліматичною проблемою, яка є однією з найбільших проблем, з якими ми, люди, коли-небудь стикалися».

За словами видання, рекордні інвестиції у відновлювану енергетику зростатимуть і надалі, оскільки уряди прагнуть зменшити залежність від вуглеводнів, що спричиняють потепління клімату. CIP бачить усе більше підстав витрачати кошти на відновлювані джерела енергії, оскільки «зелена» енергія стає все більш конкурентоспроможною порівняно з викопним паливом, уряди посилюють підтримку розвитку та зростають ціни на електроенергію.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що шість європейських компаній, серед яких Copenhagen Infrastructure,  планують інвестувати $929 млн у південнокорейські проєкти з відновлюваної енергетики.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло