Українська B2B платіжна платформа KUNA Pay виходить на ринок ЄС – Чобанян в інтерв’ю Mind
Ексклюзив

Українська B2B платіжна платформа KUNA Pay виходить на ринок ЄС – Чобанян в інтерв’ю Mind

Cервіс безпосередньо працюватиме на ринку ЄС, а в Україні – через посередника

This material is also available in English
Українська B2B платіжна платформа KUNA Pay виходить на ринок ЄС – Чобанян в інтерв’ю Mind

Українська криптобіржа KUNA виводить на ринок ЄС B2B криптоеквайрингову платформу KUNA Pay. Сервіс буде орієнтований як на бізнес, який бажає приймати платежі в криптовалюті, так і на банківську сферу та фінансові компанії.

Про це в інтерв’ю Mind розповів засновник криптобіржі Михайло Чобанян.

За його словами, платформу було засновано на тих запитах, які криптобіржа отримала від європейських банків.

«У Європі ми працюємо як безпосередньо, так і через банки. А в Україні є партнер, який розвиватиме це рішення, тобто ми їм продаємо це рішення, а вони як сервіс будуть його пропонувати українським компаніям. Назву цього партнера скоро оголосимо, як тільки буде закінчена підготовча робота», – сказав Чобанян.

Він зазначив, що відсутність потреби в центральному органі чи посереднику для платформи не створює ризику «можливості використання сервісу для обходу санкцій».

»Для того, щоб щось оплатити, має бути, якийсь бізнес, що надає певні послуги, які клієнт оплачує криптовалютою. Наразі ми інтегруємо сервіс у сегмент преміум-послуг: оренда літаків, люксових авто, дорогі готелі. Ці всі послуги надаються офлайн, відповідно клієнт має бути присутнім, а далі вже діють санкції», – пояснив засновник криптобіржі.

Щодо онлайну, то клієнти, де інтерговано цей сервіс, які ідентифіковані та верифіковані, і якщо буде зафіксовано якесь порушення санкцій, то буде «чітко зрозуміло, коли, хто та як порушив санкції», додав він.

Засновник KUNA також пояснив, що у зв’язку з наявними регуляторними умовами криптобіржа поки що не збирається повертатися на український В2-ринок, адже в нинішніх умовах це неможливо, а працювати, порушуючи законодавство, компанія не бажає.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що українська криптобіржа KUNA запустила B2B криптоеквайрингову платформу KUNA Pay.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло