18 за три дні: на росії телефонні шахраї переконують росіян підпалювати військкомати

18 за три дні: на росії телефонні шахраї переконують росіян підпалювати військкомати

Шахраї прикидаються співробітниками банків або працівниками ФСБ

18 за три дні: на росії телефонні шахраї переконують росіян підпалювати військкомати
фото DR

Телефонні шахраї, ймовірно, пов'язані з Україною, провели психологічну атаку та переконали десятки росіян закидати “коктейлями Молотова” військкомати двох десятків міст.

При цьому шахраї переконували росіян атакувати військкомати та відправляти гроші від імені співробітників ФСБ та Центробанку, пише The Moscow Times.

Зазначається, що з 29 липня по 1 серпня було атаковано 18 військкоматів:

- у Феодосії підпалила військкомат 51-річна вчителька Тетяна Б. Її переконали взяти кредит на 3 млн рублів.

- У Казані 62-річну жінку шахраї залякали смертю доньки, вона підпалила комісаріат і взяла кредит на 2,2 млн рублів.

- 76-річний чоловік підпалив військкомат у Сєвєродвінську

- У Казані 23-річна дівчина Аліна Гаріпова намагалася підпалити Татвоєнкомат.

- мешканка Калуги кинула «коктейль Молотова» у військкомат і погрожувала підірвати гранату.

- вчительку історії 24-річну Ольгу П. затримали за підпал військкомату в Россоші.

- два 80-річні пенсіонери влаштували пожежу у військкоматі Подольська.

- У Петербурзі 54-річний чоловік підпалив військкомат і протаранив на авто його ворота. Його переконав це зробити «співробітник ФСБ Колесников».

- жінка підпалила військкомат у Можайську. «Співробітники банку» по телефону заявили, що у цьому військкоматі беруть кредит на її ім'я.

- 21-річна студентка педколеджу підпалила військкомат в Омську. Шахраї оформили на неї кредит.

- підпалити медкабінет військкомату у Копейську намагалася 54-річна співробітниця заводу металоконструкцій Ірина Р.

За підрахунками Avtozak LIVE, з початку війни до кінця червня військкомати в росії підпалювали як мінімум 90 разів, а загалом об'єкти, пов'язані державними органами, атакували понад 160 разів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло