«Сільпо» пропонує клієнтам перейти на е-чеки заради турботи про планету

«Сільпо» пропонує клієнтам перейти на е-чеки заради турботи про планету

Сьогодні функція е-чеків доступна у 200 магазинах, а до кінця року компанія планує зробити її доступною у всіх

«Сільпо» запускає екологічну альтернативу паперовим чекам і розпочинає видачу електронних фіскальних чеків у мобільному застосунку.  

Про це повідомляє пресслужба мережі.

Сьогодні функція е-чеків доступна у 200 магазинах, а до кінця року компанія планує зробити її доступною у всіх магазинах «Сільпо». Щойно це станеться, гості отримають відповідне повідомлення.

Щоб отримати е-чек на телефон, треба оновити застосунок «Сільпо», обрати свій супермаркет та увімкнути функцію «Не друкувати чек». Тоді замість паперових чеків на касах клієнт отримуватиме посилання в мобільному застосунку «Сільпо», перейшовши за яким, зможе відкрити фіскальний документ.

При цьому, якщо клієнт хоче продовжувати отримати на касі паперові чеки, функцію друку чеків на касі можна буде повернути також у застосунку.

«Чеки виготовляють із термопаперу, який містить бісфенол-А – саме він під час нагрівання чорніє, так на чеку з'являється текст. Але через бісфенол чеки майже не перероблюються. Щодня «Сільпо» друкує 850 000 – 950 000 чеків, на рік їх збирається близько 300 мільйонів. Це 57 000 км касової стрічки на рік, тобто як чотири діаметри планети Земля», – розказали в компанії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло