Команда «Дарниці» вкотре долучилася до донорського руху
Новини компаній

Команда «Дарниці» вкотре долучилася до донорського руху

Серед співробітників компанії є близько 50 постійних донорів, які мають досвід постійної здачі крові протягом 5-10, а деякі – протягом 20 років

Команда «Дарниці» вкотре долучилася до донорського руху
Фото: пресслужба фармацевтичної компанії «Дарниця»

17 серпня 2023 року команда фармацевтичної компанії «Дарниця» долучилася до донорського руху, здавши майже 23 літри крові.

Про це повідомляє пресслужба фармацевтичної компанії «Дарниця».

Донорський рух у «Дарниці» має тривалу історію, адже піклування про людей є найвищою цінністю компанії.

Так, донорський рух у «Дарниці» розпочався у 1987 році. За 36 років до нього долучилися понад 1100 співробітників, які сумарно здали понад 450 літрів крові.

Сьогодні серед співробітників компанії є близько 50 постійних донорів, які мають досвід постійної здачі крові протягом 5-10, а деякі – протягом 20 років.

В реаліях війни, що триває,  українці в тилу роблять усе можливе, щоб зберегти життя нашим захисникам. Водночас, не слід забувати і про потреби цивільних, які стають жертвами ракетних обстрілів та артилерійських ударів – усім їм необхідна донорська кров. Потребують крові також пацієнти пологових будинків та відділень інтенсивної терапії. Між тим, один донор може врятувати три життя, витративши лише 15 хвилин свого часу.

«Вкотре ми разом зробили велику хорошу справу. Дні донора стали нашим традиційним благодійним заходом, який об'єднує небайдужих колег та приносить неоціненну користь Україні, особливо сьогодні. Віримо у Перемогу та дякуємо усім за свідому позицію та бажання допомагати», – прокоментувала лікар-терапевт фармацевтичної компанії «Дарниця» Ольга Лисенко.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло