«Метінвест» розпочав виробництво макетів військової техніки, що вводять ворога в оману

«Метінвест» розпочав виробництво макетів військової техніки, що вводять ворога в оману

ЗСУ отримали вже понад 250 таких конструкцій

«Метінвест» розпочав виробництво макетів військової техніки, що вводять ворога в оману
Фото: Метінвест

Гірничо-металургійна група «Метінвест» налагодила виробництво інженерних конструкцій, які повністю повторюють зовнішній вигляд радіолокаційних станцій та артилерійських знарядь.

Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Ці макети вводять агресора в оману і змушують його використовувати дорогі високоточні боєприпаси для знищення цих інженерних споруд замість техніки Сил оборони України.

Дотепер «Метінвест» безоплатно передав ЗСУ вже понад 250 таких конструкцій.

У повідомленні зазначено, що конкретні моделі інженерних споруд виробляють у тісній взаємодії з фахівцями ЗСУ з огляду на потреби фронту. Зовнішній вигляд макетів не відрізняється від справжньої техніки. 

Зазначається, що завдяки повній візуальній схожості інженерне обладнання вже довело свою ефективність. Моделі, які передали на головні напрямки фронту, вже не раз вводили в оману агресора, ставали його мішенями, рятуючи справжнє обладнання і життя захисників.

Бекграунд. Ще рік тому The Washington Post із посиланням на високопоставлених американських та українських чиновників повідомило, що українська армія розміщує на своїй території дерев'яні муляжі американських систем HIMARS, які з безпілотників не можливо відрізнити від справжніх. Щоб вразити ці цілі, рф використовує дороговартісні крилаті ракети великої дальності.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло