Укргазбанк виступить партнером з фінансування міжнародних контрактів «Укрнафти» на 800 млн грн

Укргазбанк виступить партнером з фінансування міжнародних контрактів «Укрнафти» на 800 млн грн

Учасниками угод виступили іноземні банки та постачальники, а також інші державні компанії

Укргазбанк виступить партнером з фінансування міжнародних контрактів 	«Укрнафти» на 800 млн грн
Фото: УНІАН

Державний Укргазбанк виступить партнером із торговельного фінансування міжнародних контрактів ПАТ «Укрнафта» на суму майже 800 млн грн.

Про це повідомила пресслужба компанії.

За її даними, учасниками угод виступили іноземні банки та постачальники, а також інші державні компанії.

«Ми продовжуємо вибудовувати надійні міжнародні зв'язки, працюємо з компаніями-бенчмарками галузі у світі, щоб залучити досвід в Україну. Ефективна співпраця найбільшого енергетичного банку з найбільшою нафтовидобувною компанією – це гарний доказ того, що економіка країни працює, незважаючи ні на що, і закордонні партнери допомагають у цьому», – зазначив директор «Укрнафти» Сергій Корецький.

Бекграунд. Нагадаємо: «Укрнафта», яка з кінця 2022 року перебуває під контролем держави, має на меті стратегічну мету до 2027 року подвоїти видобуток нафти і природного газу до 3 млн тонн і 2 млрд куб. м відповідно. У 2023 році компанія планує збільшити видобуток нафти на 5,8% (на 0,077 млн тонн) порівняно з минулим роком – до 1,447 млн тонн, газу – на 0,3% (на 0,003 млн куб. м), до 1,04 млрд куб. м.

Станом на кінець березня 2023 року «Укрнафта» мала у своєму розпорядженні 89 родовищ із 23 млн тонн доведених запасів і з 1,806 тис. активних нафтових свердловин та 152 газових свердловин. Компанія експлуатує 537 АЗС, з яких 28 модернізовано. Обсяг продажу на них цього року очікується на рівні 350 тис. тонн, або близько 7% ринку. Минулого року оптовий та роздрібний продаж нафтопродуктів становив 1,665 млн тонн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло