Щороку турецькі інвестиції в Україну збільшуються на $200–300 млн – Пехліван

Щороку турецькі інвестиції в Україну збільшуються на $200–300 млн – Пехліван

За його словами, на сьогоднішній день сумарні турецькі інвестиції в Україні налічують понад $4,5 млрд

Щороку турецькі інвестиції в Україну збільшуються на $200–300 млн  – Пехліван

У середньому щороку турецькі інвестиції в Україну збільшуються на $200–300 млн, і нижче за цей рівень практично не опускаються – навіть у нинішніх умовах воєнного часу. І все тому, що майже всі турецькі компанії продовжують свою роботу тут, зберігаючи колишні інвестиції та нарощуючи нові.

Про це в інтерв’ю Mind розповів голова правління Турецько-української бізнес-асоціації Бурак Пехліван.

За його словами, за п'ять років до війни Туреччина стала інвестором №1 в Україні та входить до трійки найбільших іноземних інвесторів за всі роки незалежності української держави. На сьогоднішній день сумарні турецькі інвестиції в Україні налічують понад $4,5 млрд.

Звичайно, після 24 лютого 2022 року турецьким інвесторам стало нелегко вести бізнес через складні та непередбачувані умови. Існує багато ризиків. І наші компанії не хочуть приймати на себе всі ці ризики та витрати. Проте навіть у такій ситуації турецькі компанії продовжують інвестування в Україні.” – говорить Пехліван.

Він зазначив, що важливим нюансом для розвитку бізнесу та нарощування інвестицій є пряме авіасполучення між країнами. На жаль, зараз це неможливо.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що міністр МЗС Туреччини наголосив, що альтернативи зерновій угоді немає.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло