Vale Base Metals інвестує $10 млрд в Індонезію протягом наступного десятиліття

Vale Base Metals інвестує $10 млрд в Індонезію протягом наступного десятиліття

Інвестиції є частиною плану компанії інвестувати від $25 млрд до $30 млрд у нові проекти в Бразилії, Канаді та Індонезії протягом наступного десятиліття

Vale Base Metals інвестує $10 млрд в Індонезію протягом наступного десятиліття

Vale Base Metals інвестує $10 млрд в Індонезію протягом наступного десятиліття, щоб задовольнити попит на такі метали, як нікель і мідь для виробництва електромобілів.

Про це пише  Reuters.

Це також сприятиме амбіціям Індонезії стати світовим центром виробництва матеріалів для акумуляторів для електромобілів і навіть самих транспортних засобів. Ця країна, найбільша економіка Південно-Східної Азії, має найбільші у світі запаси нікелевої руди, а також велику кількість міді та бокситів для виробництва алюмінію.

Через дочірню компанію PT Vale Indonesia Tbk (INCO.JK) Vale Base Metals спільно з китайською Zhejiang Huayou Cobalt Co та іншими партнерами розробляє два заводи з кислотного вилуговування під високим тиском (HPAL).

Заводи вироблятимуть змішаний гідроксидний осад (MHP) з нікелю – матеріалу, що використовується для виготовлення акумуляторів для електромобілів.

У проєкт Помалаа компанія Vale інвестує $1 млрд лише в шахти і вже розпочала початкові роботи на заводі HPAL. За даними видання, завод HPAL вартістю $3,5 млрд буде розроблятися спільно з Huayou, а американський автовиробник Ford Motors отримає 17% акцій і забезпечить фінансування.

Vale також розпочала роботи на проєкті Sorowako HPAL, який буде виробляти 60 000 тонн нікелю в МХП щорічно.

Vale також співпрацює з китайською компанією Shandong Xinhai Technology Co. Ltd і підрозділом China Baowu Steel Group Corp. Ltd для будівництва феронікелевого заводу.

За словами генерального директора Vale Base Metals Дешні Найду (Deshnee Naidoo), ці проекти збільшать переробні потужності Vale Indonesia з приблизно 75 000 тонн на рік до майже 300 000 тонн.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Ford домовився про будівництво в Індонезії заводу з переробки нікелю.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло