Статки Коломойського зменшились у 2,5 раза з початку великої війни – Forbes

Статки Коломойського зменшились у 2,5 раза з початку великої війни – Forbes

Бізнесмен більше не є мільярдером

Статки Коломойського зменшились у 2,5 раза з початку великої війни – Forbes

Особистий капітал бізнесмена Ігоря Коломойського  незадовго до російського вторгнення сягав найвищого значення з 2014-го року і становив $2 млрд. Однак станом на початок вересня 2023-го року його капітал оцінюють у $835 млн.

Про це передає Forbes Ukraine, спираючись на результати його компаній в умовах війни.

Про те, що бізнесмен більше не є мільярдером, свідчили й розрахунки наприкінці 2022 року ($850 млн), які Forbes проводив за дещо спрощеною процедурою. Поточна оцінка враховує фінансові показники бізнесів Коломойського за минулий рік.

За час повномасштабної війни бізнесмен, ймовірно, втратив українське громадянство та один із ключових активів – найбільшого видобувача нафти в Україні «Укрнафту». Восени 2022-го держава примусово забрала цю компанію, а також «Укртатнафту». Медіа Коломойського, «Групу 1+1», Forbes оцінював за балансовою вартістю активів (ліцензії, техніка, бібліотека контенту) – $69 млн.

Бекграунд. Нагадаємо: 2 вересня правоохоронці повідомили про підозру у скоєнні злочинів Коломойському. Підозру було вручено за матеріалами розслідувань Служби безпеки України та Бюро економічної безпеки.

Того ж дня Шевченківський районний суд Києва обрав олігарху запобіжний захід – 60 днів арешту або заставу на рівні завданих державі збитків – 509 млн грн. За словами самого Коломойського, він не встиг детально ознайомитися з матеріалами справи та не згоден з тим, що йому інкримінують. Адвокати підозрюваного оскаржуватимуть рішення суду.

Більше дізнавайтеся у матеріалі: «Чому силовики саме зараз заарештували Коломойського: 4 основні версії «.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло