Близько 100 000 українців розраховуються криптовалютами в магазинах завдяки Trustee Plus
Новини компаній

Близько 100 000 українців розраховуються криптовалютами в магазинах завдяки Trustee Plus

Trustee Plus може використовуватися зручно як в Україні, так і за її межами

Близько 100 000 українців розраховуються криптовалютами в магазинах завдяки Trustee Plus

У вересні стало відомо, що популярність криптогаманця Trustee Plus стрімко зростає серед українців. Кількість активних користувачів застосунку перевищила величезну позначку в 100 000 осіб вже на початку цього місяця.

Головною особливістю Trustee Plus є його багатофункціональність. Цей гаманець може служити інструментом для зберігання біткоінів та інших криптоактивів, а також використовуватися для зручних розрахунків криптовалютами в звичайних магазинах.

Унікальність продукту полягає в можливості автоматичного розрахунку криптовалютою завдяки інтегрованій банківській криптокарті, яка легко прив'язується до вашого крипторахунку. Без надокучливих обмінів, переказів або комісій ви можете користуватися всією вашою криптовалютою в банківській мережі.

Trustee Plus

За словами Вадима Груші, генерального директора Trustee Plus, вражає те, що 31% всіх встановлених застосунків було рекомендовано друзями. Це свідчить про активну підтримку спільноти, яку компанія дуже цінує.

Кількість користувачів криптовалюти в Україні зараз знаходиться на високому рівні – більше 3 мільйонів осіб. Trustee Plus відкриває нові можливості для криптоінвестицій, зберігання активів, обміну та розрахунків без надмірних складнощів і комісій.

Дані компанії показують стрімкий ріст користувачів, з кількості сотень на годину до тисяч на день з моменту запуску застосунку. Інтеграція криптокарток у застосунок вже зацікавила близько 20 000 користувачів, і Trustee Plus має амбіції розширити свій криптопроєкт до 200 000 карткових користувачів.

Завдяки простому інтерфейсу та дотриманню європейських правових норм Trustee Plus може використовуватися зручно як в Україні, так і за її межами.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло