Найбільший пенсійний фонд Австралії AustralianSuper інвестує $1,6 млрд у компанію, що займається центрами обробки даних

Найбільший пенсійний фонд Австралії AustralianSuper інвестує $1,6 млрд у компанію, що займається центрами обробки даних

Фонд також планує збільшити активи учасників до 500 млрд австралійських доларів протягом п'яти років і спрямувати близько 70% своїх надходжень на глобальні ринки

Найбільший пенсійний фонд Австралії AustralianSuper заявив, що придбає міноритарну частку у великому європейському бізнесі з надання послуг центрів обробки даних за $1,6 млрд, що стане його першою значною інвестицією в платформи для центрів обробки даних.

Про це пише Reuters.

Австралійський пенсійний фонд AustralianSuper з капіталом 300 млрд австралійських доларів приєднається до американського інвестиційного менеджера DigitalBridge (DBRG.N) в якості ключового акціонера в бізнесі Vantage Data в Європі, на Близькому Сході і в Африці (EMEA), йдеться в повідомленні.

Інституційні інвестори привертають увагу до центрів обробки даних, в яких розміщуються сервери та апаратне обладнання. Укладання угод у цьому секторі різко зросло в останні роки, оскільки вимоги до великих технологічних компаній щодо управління та зберігання даних зростають.

Керівник відділу інфраструктури AustralianSuper Нік Кемп (Nik Kemp) заявив, що ця інвестиція є найбільшою інфраструктурною угодою фонду в Європі і «забезпечить доступ до привабливого ринку, який в останні роки демонстрував високі темпи зростання і прибутковість».

DigitalBridge Group залишиться мажоритарним власником Vantage EMEA. AustralianSuper не уточнила інші фінансові деталі, включаючи оцінку.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що за даними Reuters, Tesla та її постачальники інвестують $15 млрд у завод у Мексиці.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло