В'єтнамський виробник електромобілів планує інвестувати $1,2 млрд в Індонезію

В'єтнамський виробник електромобілів планує інвестувати $1,2 млрд в Індонезію

Мета інвестицій — намагання компанії розширити свою присутність на ринку Південно-Східній Азії

В'єтнамський виробник електромобілів планує інвестувати $1,2 млрд в Індонезію

VinFast Auto Ltd. планує інвестувати до $1,2 млрд в Індонезію «у довгостроковій перспективі», оскільки планує розширюватися в Південно-Східній Азії після виходу на автомобільний ринок США.

Про це пише Bloomberg.

Інвестиції передбачають від $150 млн до $200 млн у виробничий комплекс в Індонезії, який почне працювати 2026 року з виробничою потужністю від 30 000 до 50 000 автомобілів на рік, повідомив в'єтнамський виробник електромобілів у формі F-1, поданій до Комісії з цінних паперів і бірж США.

Згідно із цією заявою, VinFast планує постачання своїх моделей VF e34 і VF 5 в Індонезію наступного року.

Компанія, яка стала публічною в США шляхом злиття в серпні компанії спеціального призначення з компанією Black Spade Acquisition Co., що не має статусу юридичної особи, визначає Індонезію як «ключовий потенційний ринок» для виробництва електромобілів і акумуляторів через низькі витрати і наявність місцевої сировини, йдеться в повідомленні.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що ринкова капіталізація в'єтнамського автовиробника VinFast сягнула $85 млрд і перевищила відповідний показник Ford та General Motors.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло