T-Mobile купує у Comcast ефірні частоти майже за $3,3 млрд

T-Mobile купує у Comcast ефірні частоти майже за $3,3 млрд

Очікується, що 600-мегагерцові ліцензії допоможуть T-Mobile розширити карту покриття, а угода завершиться 2028 року після схвалення FCC

T-Mobile купує у Comcast ефірні частоти майже за $3,3 млрд

T-Mobile US заявила, що придбає радіочастотний спектр у Comcast Corp. за суму від $1,2 млрд до $3,3 млрд готівкою і планує закрити угоду до 2028 року, після отримання схвалення від Федеральної комісії з питань зв'язку США.

Про це пише Bloomberg.

Низькочастотний спектр 600-мегагерцового діапазону допоможе другому за величиною бездротовому оператору США надавати більше послуг у деяких районах Нью-Йорка, Орландо, Канзас-Сіті, Міссурі та інших містах, повідомляє видання.

Comcast заявив, що йому не потрібні ліцензії, оскільки він використовує спектр середнього діапазону, відомий як CBRS, і тому продає 600-мегагерцовий ефір.

«План T-Mobile викупити 10 МГц з 600 МГц спектру у Comcast на ринках, що охоплюють до 149 млн людей, дасть їй більше контролю над якістю мережі і додасть критично важливі частоти дальнього радіусу дії, – сказав старший аналітик Bloomberg Intelligence Джон Батлер. –  Ми вважаємо, що володіння спектром забезпечує більшу гарантію якості, ніж оренда, при цьому Comcast зберігає право вилучити деякі ринки до закриття 1 півріччя 2018 року».

Торік T-Mobile заявила, що має намір придбати в Columbia Capital ліцензії на 600-мегагерцовий діапазон вартістю $3,5 млрд, щоб покрити такі міста, як Сан-Франциско, Атланта, Чикаго, Лос-Анджелес і Бостон, серед інших. Це придбання все ще очікує на схвалення з боку FCC.

Dish Network Corp. подала скаргу до FCC з вимогою заблокувати купівлю Columbia Capital, стверджуючи, що це дасть T-Mobile більше, ніж її справедлива частка ефіру.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що компанія T-Mobile планує придбати Mint Mobile за близько $1,35 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло