Фонд держмайна виставив ДП «Житомирторф» на редукціон 25 вересня

Фонд держмайна виставив ДП «Житомирторф» на редукціон 25 вересня

Стартова ціна лоту становить 3,92 млн грн (було 7,84 млн грн.) + борг 35,09 млн грн

Фонд держмайна виставив ДП «Житомирторф» на редукціон 25 вересня

Фонд держмайна повторно виставив на продаж єдиний майновий комплекс державного підприємства, яке спеціалізується на видобуванні торфу, – «Житомирторф».

Про це Mind стало відомо з даних на сайті «Prozorro.Продажі».

До складу лоту входять 70 одиниць об’єктів нерухомого майна та споруд, 134 одиниці транспортних засобів і спеціальної техніки. До складу ЄМК також входить рухоме майно: машини та обладнання в кількості 314 одиниць, інші основні засоби – 30 одиниць, інструменти, прилади, інвентар – 159 одиниць.

На балансі підприємства перебувають об’єкти, що не підлягають приватизації, у кількості 69 одиниць. На праві постійного користування в підприємства перебувають 4 земельні ділянки загальною площею 6,4583 га.

До складу ЄМК входить дочірнє підприємство «Олевськторф», яке перебуває в стані припинення, та відокремлений структурний підрозділ – Озерянський торфозавод, філія державного підприємства «Житомирторф».

Основним видом діяльності відповідно до статуту є добування торфу. Основна номенклатура продукції – реалізація торфу. Дохід за основним видом діяльності з 2020 року відсутній, чинні спеціальні дозволи на користування надрами (видобування торфу) у державного підприємства «Житомирторф» відсутні.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що ФГВФО не вдалося продати ресторан «Щекавиця» на столичному Подолі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло