Фонду гарантування не вдалося продати права вимоги за кредитами ПАТ «Промінвестбанк» на 4,4 млрд грн

Фонду гарантування не вдалося продати права вимоги за кредитами ПАТ «Промінвестбанк» на 4,4 млрд грн

Торги не відбулися через відсутність учасників

Через відсутність учасників Фонду гарантування не вдалося провести аукціон з продажу прав вимоги за кредитним договором, що укладений з юридичною особою. А забезпеченням за кредитом виступає нерухомість та устаткування кондитерського виробництва у м. Дніпрі.

Про це стало відомо з даних на сайті Prozorro.Продажі.

Зокрема у забезпечення до лоту входило: адміністративно-побутовий корпус загальною площею 6 450,1 кв. м, трансформаторна підстанція і головний корпус загальною площею 29 232,9 кв. м,  холодильно-компресорна будівля загальною площею 1 711,4 кв. м, приміщення підготовчого відділення загальною площею 453,0 кв. м, вагові, склад, градирні, масложироуловлювач, електро- та автонавантажувачі, обладнання харчової промисловості в різному технічному стані та інше рухоме та нерухоме майно.

Початкова ціна лоту становила 4,4 млрд грн, що відповідає загальній заборгованості за кредитом.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що ФГВФО продає кредит забезпечений обладнанням асфальтового заводу на Київщині одеській компанії за більше ніж 6 млн грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло