Бельгія надасть винищувачі F-16 для навчання українських пілотів — Міноборони країни

Бельгія надасть винищувачі F-16 для навчання українських пілотів — Міноборони країни

Зазначається, що 6 українських інструкторів та 4 фахівці з планування місій пройдуть підготовку в країні для подальшого навчання пілотів та іншого персоналу

Бельгія надасть винищувачі F-16 для навчання українських пілотів — Міноборони країни
Фото: Pixabay

Бельгійський уряд затвердив участь їх країни у навчанні українських пілотів на F-16. Зазначається, що 6 українських інструкторів та 4 фахівці з планування місій пройдуть підготовку у Бельгії для подальшого навчання пілотів та іншого персоналу.

Про це повідомила міністерка оборони Бельгії Людівін Дедондер, яку цитує Le Soir.

Зазначається, що у найближчі тижні країна скерує групу з трьох військовослужбовців до навчального центру у Данії, яка надала для цього свою авіабазу Скрюдструп на півдні країни.

Окрім цього повідомляється, що у 2024 році Міноборони Бельгії відправить до Данії два двомісні навчально-тренувальні літаки типу F-16B, а також близько 50 військових, які відповідатимуть за розгортання літаків F-16. Уточнюється, що переважна більшість з них – технічний персонал.

«На додаток до цього важливого внеску в підготовку і введення в експлуатацію винищувача, наш уряд офіційно заявляє про свою підтримку в наданні допомоги в реалізації цього нового потенціалу – необхідного для модернізації українських збройних сил» – наголосила міністерка.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Україна потребує 160 винищувачів F-16 для переваги в небі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло