У Криму вперше продали націоналізовані об'єкти українських бізнесменів

У Криму вперше продали націоналізовані об'єкти українських бізнесменів

Серед колишніх власників майна — Шуфрич, Коломойський, Тарута, Яценюк, Ахметов

У Криму вперше продали націоналізовані об'єкти українських бізнесменів
фото DR

У Криму пройшли вісім аукціонів із продажу раніше націоналізованих об'єктів, які належали українським бізнесменам. Про це повідомив глава окупаційної адміністрації тимчасово окупованого півострова Владімір Константінов.

Джерело. Про це пише The Moscow Times.

На торги було виставлено об'єкти житлового фонду та комерційну нерухомість загальною сумою понад 815 млн рублів ($6,3 млн). Подібні аукціони пройшли у Криму вперше.

«Антитерористична комісія продовжує роботу щодо виявлення майна українських олігархів на території Криму. Ми не дозволимо цій публіці, яка спонсорує вбивства російських людей, яка підтримує терористичний київський режим, заробляти на наших жителях», – заявив Константінов.

Аукціони з продажу націоналізованого майна тривають, нині на торги виставлено чотири житлові приміщення на загальну суму 27 млн рублів ($211 000). У майбутньому влада анексованого регіону має намір продати близько 100 об'єктів націоналізованого майна, включаючи квартиру, що належала, як заявив Константінов, «подружжю Зеленських».

Восени 2022 року так званий “голова” окупованого Криму Сергєй Аксьонов доручив провести націоналізацію майна осіб та організацій, пов'язаних із “київським режимом”.

У лютому 2023 року стало відомо, що у Криму під націоналізацію потрапили близько 700 об'єктів рухомого та нерухомого майна українських бізнесменів та політиків, включаючи такі відомі імена, як Рінат Ахметов, Ігор Коломойський, Арсеній Яценюк, Нестор Шуфрич та Сергій Тарута. Чиновники обіцяють передати виручені гроші на потреби російської армії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло