Кабмін затвердив експеримент з профнавчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю

Кабмін затвердив експеримент з профнавчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю

Його реалізуватимуть протягом двох років з дня набрання чинності цією постановою

Кабмін затвердив експеримент з профнавчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю
Фото: з вільного доступу

Кабмін затвердив реалізацію експериментального проєкту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.

Про це йдеться на сайті уряду.

Зазначається, що:

1) учасниками експериментального проекту є учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, заклади професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості;

2) координаторами експериментального проекту є Мінекономіки та Державний центр зайнятості;

3) відповідальними за організацію та забезпечення реалізації експериментального проекту є регіональні центри зайнятості та їх філії, а також обласні, Київський міський центр зайнятості, міські, районні, міськрайонні центри зайнятості (до їх припинення);

4) джерелами фінансування експериментального проекту є кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Згідно з постановою, результатом професійного навчання може бути здобуття повної або часткової професійної кваліфікації.

Як йдеться у документі, вартість проживання здобувача освіти в період навчання за весь період проживання не перевищує п’яти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня поточного року. Якщо вартість проживання перевищує максимальну вартість, різниця вартості проживання може бути сплачена здобувачем освіти самостійно або за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Кабмін запроваджує автоматизовану систему реєстрації гуманітарної допомоги з 1 грудня 2023 року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло