Через введені Китаєм обмеження на росії виникли перебої з постачанням дронів

Через введені Китаєм обмеження на росії виникли перебої з постачанням дронів

Китайські постачальники зможуть отримати ліцензії на експорт до росії, але оформлення триватиме близько року

This material is also available in English
Через введені Китаєм обмеження на росії виникли перебої з постачанням дронів
фото Pixaby

Запроваджені Пекіном з 1 вересня обмеження на експорт китайських дронів серйозно ускладнили їх постачання до росії та призвели до дефіциту низки комплектуючих, зокрема, тепловізорів та лазерних далекомірів.

Джерело. Про це пише «Коммерсант».

Зазначається, що вже помітно дефіцит певних типів дронів масою понад 4 кг.

Видання пише, що великі російські виробники дронів сподіваються, що їхні постачальники в Китаї зможуть отримати ліцензії на експорт до росії, але оформлення може тривати близько року. Для цього необхідно довести, що безпілотник не буде використаний у військових цілях.

Щоб обійти обмеження, продавці китайських дронів до росії намагаються налагодити паралельний імпорт, але він блокується транзитними країнами – наприклад, Казахстан днями посилив процедуру ввезення дронів, пише «Коммерсант».

Бекграунд. Нагадаємо, наприкінці липня стало відомо, що Китай запроваджує контроль за експортом безпілотників, щоб зупинити їх використання у військових цілях. За новими правилами, потрібно отримувати дозвіл на вивезення певних видів дронів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло