Наймужніші фармацевти України отримали нагороди премії “ДарВідзнака”
Новини компаній

Наймужніші фармацевти України отримали нагороди премії “ДарВідзнака”

Переможців було обрано шляхом читацького голосування в трьох номінаціях

Наймужніші фармацевти України отримали нагороди премії “ДарВідзнака”

Фармацевтична компанія “Дарниця” оголосила фіналістів премії “ДарВідзнака” для українських працівників аптек, які продовжують працювати в умовах російського вторгнення. Переможців було обрано шляхом читацького голосування в трьох номінаціях.

Фіналістками стали Юлія Федоренко, Світлана Гонюкова та Тетяна Татаренко. Всі три жінки працюють фармацевтками в Харківській області, а їхні історії можна передивитись на сайті “Дарниці”.

Так, мешканка Золочева Юлія Федоренко отримала премію в номінації “За роботу в гарячих точках”. На самому початку війни за підтримки бійців місцевої тероборони дівчина протягом двох тижнів щодня відкривала аптеку та відпускала ліки місцевим жителям, попри постійні обстріли та близький фронт.

Премію “За надану допомогу” читачі, що брали участь у голосуванні, присудили Світлані Гонюковій з Харкова. Жінка допомогла організувати збір в США на пігулки для знезараження питної води для мешканців Херсонської області, які опинилися в зоні лиха після теракту на Каховській ГЕС.

Переможцем премії “За відновлення роботи” стала фармацевтка з селища Савинці Тетяна Татаренко. Деокупації довелося чекати довгих 6 місяців, протягом яких в населеному пункті було знищено всі комунікації. Після звільнення Савинців Тетяні вдалося за лічені тижні налагодити роботу аптеки за допомогою генератора та знов почати допомагати людям.

“Вітаємо переможниць із заслуженою нагородою! Незважаючи на щоденні стреси, з якими стикаються українські аптечні фармацевти, вони продовжують сумлінно виконувати свою роботу і дбати про здоров'я українців. Цінуємо їх зусилля і захоплюємося відданістю професії. І дякуємо всім, хто голосував за номінантів”, – зазначив директор з корпоративних комунікацій фармацевтичної компанії “Дарниця” Василь Губарець

“ДарВідзнака” – це єдина премія для працівників фармацевтичної галузі, заснована компанією “Дарниця” після початку російського повномасштабного вторгнення. Відзнакою нагороджуються аптечні фармацевти, які щодня, попри повітряні тривоги та вибухи, руйнування та обстріли, сумлінно виконують свою роботу і відтак забезпечують збереження здоров’я нації.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло