Працівники Apple Store у Франції оголосили страйк у день початку продажу iPhone 15

Працівники Apple Store у Франції оголосили страйк у день початку продажу iPhone 15

Вони вимагатимуть підвищення заробітної плати на 7% для всіх працівників

Працівники Apple Store у Франції оголосили страйк у день початку продажу iPhone 15
Фото: flickr.com

Профспілки, що представляють співробітників роздрібної торгівлі Apple Store у Франції, закликали влаштувати страйк  у п'ятницю та суботу – у дні початку продажів iPhone 15.

Про це повідомляє французьке видання Liberation.

Зазначається, що в межах щорічних переговорів щодо заробітної плати група профспілок, до якої входять CGT, Unsa, CFDT і CFTC, вимагає підвищення заробітної плати на 7% для всіх працівників, щоб компенсувати інфляцію. 

Проте керівництво магазинів нині пропонує підвищення лише на 4,5%. Профспілки також хочуть покласти край заморожуванню наймання співробітників в Apple Store і досягти більшої рівності, коли йдеться про корпоративні пільги для співробітників, незалежно від посади, яку вони обіймають.

Страйк проходитиме в різних формах у 20 магазинах Apple у Франції, деякі співробітники припинять роботу лише на одну годину. Очікується, що в п'ятницю відбудеться демонстрація перед будівлею Паризької опери.

Бекграунд. Нагадаємо: нещодавно також у Франції призупинили продаж iPhone 12 від Apple з посиланням на надмірне електромагнітне випромінювання. У Бельгії теж просять регулятора телекомунікацій проаналізувати потенційні ризики для здоров’я, пов’язані з використанням гаджета.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло