Після рішення ФРС ф'ючерси на американські фондові індекси знизилися

Після рішення ФРС ф'ючерси на американські фондові індекси знизилися

Dow втратив 0,22%, S&P 500 впав на 0,94%, а Nasdaq Composite – на 1,53%

Після рішення ФРС ф'ючерси на американські фондові індекси знизилися

Ф'ючерси на американські фондові індекси знизилися в четвер після того, як Федеральна резервна система США залишила процентну ставку без змін, як і очікувалося, але дала зрозуміти, що до кінця року вона може підвищитися ще раз.

Про це пише Trading Economics.

Зазначається, що на звичайних торгах у середу Dow втратив 0,22%, S&P 500 впав на 0,94%, а Nasdaq Composite – на 1,53%, причому сім з 11 секторів S&P завершили зниження, що було спричинено падінням у секторах комунікаційних послуг, технологій і споживчих товарів.

Помітних втрат зазнали такі технологічні компанії, як Tesla (-1,5%), Nvidia (-2,9%), Apple (-2%), Microsoft (-2,4%), Amazon (-1,7%), Meta Platforms (-1,8%), а також компанії з мегакапіталізацією.

Тим часом голова ФРС Джером Пауелл зазначив, що м'яка посадка економіки все ще можлива, але це не є його базовим сценарієм. За підсумками торгів акції FedEx зросли на 5% завдяки кращим, ніж очікувалося, прибуткам, тоді як акції KB Home впали на 2% попри сильні квартальні результати.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що ФРС залишила базову ставку в цільовому діапазоні 5,25–5,5%.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло