Ощадбанк продає на OpenMarket права вимоги до одеського «Втормету»

Ощадбанк продає на OpenMarket права вимоги до одеського «Втормету»

Стартова ціна лота становить 4 млрд грн

Державний Ощадбанк на аукціоні в системі електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) виставить право грошової вимоги за кредитами підприємства за операціями з брухтом чорних металів АТ «Втормет» (Одеса) та іншим пов'язаним компаніям на суму понад 4,8 млрд грн.

Про це повідомила пресслужба банку.

Стартова ціна лота становить 4 млрд 864 млн 4,626 тис. грн.

Гарантійний внесок для участі в аукціоні – 243 млн 200,231 тис. грн.

«Державний Ощадбанк для зниження рівня NPL у кредитному портфелі виставив на аукціон права вимоги до АТ «Втормет», – констатується в повідомленні.

Водночас уточнено, що банк продає права вимоги до позичальника за договором про новацію, а також права за відповідними договорами забезпечення, укладеними для забезпечення виконання зобов'язання позичальника за договором про новацію. Зокрема, за договорами іпотеки суден внутрішнього плавання: судно «Шервін», теплохід «УГ-0002»; будівель, споруд, земельних ділянок, майнових прав на квартири у складі житлового будинку №4 та майнових прав на машиномісця в підземному паркінгу. Також будівель, споруд, нежитлових приміщень та земельних ділянок, застави акцій і частки (корпоративних прав) у статутному капіталі різних юридичних осіб у різних областях України, застави частки у статутному капіталі юридичної особи, що належать фізичним особам, застави транспортних засобів та застави обладнання.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло