Угода Microsoft з купівлі Activision Blizzard за $69 млрд має отримати схвалення CMA Великої Британії – Bloomberg

Угода Microsoft з купівлі Activision Blizzard за $69 млрд має отримати схвалення CMA Великої Британії – Bloomberg

Microsoft заявляє, що планує завершити угоду до 18 жовтня

Угода Microsoft з купівлі Activision Blizzard за $69 млрд має отримати схвалення CMA Великої Британії – Bloomberg

Корпорація Microsoft отримала величезний поштовх у своїх спробах подолати останню глобальну регуляторну перешкоду для угоди з Activision Blizzard Inc. вартістю  $69 млрд після того, як британське антимонопольне відомство заявило, що переглянута пропозиція від технологічного гіганта, схоже, не викликає у нього занепокоєння.

Про це пише Bloomberg.

У п'ятницю Управління з питань конкуренції та ринків заявило, що проведе консультації щодо нової пропозиції, але пропозиція Microsoft відкриває двері для отримання дозволу на угоду. Нова пропозиція пропонує продати частину ігрових прав французькому видавцеві Ubisoft Entertainment SA.

За даними видання, цей крок являє собою приголомшливий поворот для угоди, яка колись викликала занепокоєння низки антимонопольних відомств. Угода набула несподіваного розмаху після того, як Microsoft виграла судовий позов до Федеральної торгової комісії США щодо цієї угоди. У травні Європейський Союз схвалив угоду за допомогою поведінкових заходів. Єдиною перепоною залишився CMA, який заблокував трансакцію у квітні.

Ця угода дає Філу Спенсеру, керівнику Xbox, наріжний камінь для реалізації плану з розвитку бізнесу Microsoft, який відстає у сфері мобільних ігор, хоча і на кілька місяців пізніше, ніж компанія сподівалася. Тепер Спенсер повинен реалізувати стратегію, яку він представив щодо угоди в січні 2021 року, в умовах, коли ринок змінився, зокрема, зменшилася увага до метапростору, який Microsoft спочатку називала рушійною силою придбання.

Виконавчий директор Microsoft Бред Сміт заявив, що компанія продовжить працювати над отриманням остаточного схвалення для закриття угоди до 18 жовтня.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що суд США розблокував мегаугоду Microsoft з ігровим гігантом Activison.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло