Британська Zegona веде переговори про купівлю іспанського бізнесу Vodafone

Британська Zegona веде переговори про купівлю іспанського бізнесу Vodafone

Очікується, що угода буде укладена після узгодження остаточних умов, проведення юридичної перевірки та формалізації механізмів фінансування

Британська Zegona веде переговори про купівлю іспанського бізнесу Vodafone

Британська телекомунікаційна інвестиційна компанія Zegona заявила, що веде переговори з Vodafone про потенційне придбання іспанського бізнесу британського телекомунікаційного гіганта.

Про це пише Reuters.

Зазначається, що угода буде укладена після узгодження остаточних умов, проведення юридичної перевірки та формалізації механізмів фінансування.

«Тому немає впевненості в тому, що потенційне придбання відбудеться, а також щодо остаточних умов будь-якого такого потенційного придбання», – йдеться в повідомленні.

Іспанська газета Expansion, посилаючись на джерела, близькі до цього питання, повідомила, що Zegona шукає фінансування для участі в тендері на придбання всієї або 50% акцій Vodafone Spain. Видання зазначає, що для Zegona буде легше отримати фінансування для останнього варіанту.

За даними видання, вартість компанії може перевищити 5 млрд євро.

Генеральний директор Vodafone Маргарита Делла Валле розпочала стратегічний огляд іспанського підрозділу на початку цього року. У травні вона заявила, що відкрита до «структурних змін», вказавши, що продаж є одним із варіантів для бізнесу, який останніми роками бореться з жорсткою ціновою конкуренцією.

Vodafone є одним із трьох найбільших телекомунікаційних операторів Іспанії разом із Telefonica і місцевим підрозділом французького оператора Orange. Останній перебуває в процесі злиття з MasMovil, четвертим за величиною оператором.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Vodafone і Hutchison уклали угоду про злиття на $19 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло