ДБР проводить обшуки за 12 адресами скандального екссудді Вищого госпсуду Ємельянова
Ексклюзив

ДБР проводить обшуки за 12 адресами скандального екссудді Вищого госпсуду Ємельянова

Він вважався символом суддівської корупції та тиску в судовій системі за президентства Януковича

ДБР проводить обшуки за 12 адресами скандального екссудді Вищого госпсуду Ємельянова
Артур Ємельянов

ДБР проводить обшуки за 12 адресами екссудді Вищого господарського суду Артур Ємельянова.

Про це повідомили джерела Mind у ДБР.

Ємельянов вважався символом суддівської корупції та тиску в судовій системі за часів президентства Віктора Януковича. Ємельянов проходить підозрюваним у низці судових справ, зокрема щодо легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, корупції, відмивання коштів, тиску на суддів.

Ємельянов був суддею Вищого господарського суду України. Його відсторонила від виконання суддівських обов'язків Вища рада правосуддя через звинувачення у втручанні у процес здійснення судочинства та тиску на інших суддів.

У 2013-2014 роках він втручався у роботу судді Господарського суду Києва для вирішення певних судових справ, перешкоджав здійсненню судами правосуддя, погрожував та шантажував суддів.

Крім того, Ємельянов фігурує у кримінальному провадженні, пов'язаному з підозрою у легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, через використання панамської компанії Restwood Products Corporation. Це провадження свідчить про підозру у спробах приховати незаконні доходи через складні фінансові операції. 

Держфінмоніторинг виявив, що Ємельянов має значне перевищення видатків порівняно з його офіційними доходами. Також були виявлені сумнівні фінансові операції, які можуть вказувати на відмивання коштів.

Окрім того, у 2018 році австрійська прокуратура звинуватила Ємельянова та його колишню дружину у причетності до викрадення громадянина Німеччини. За версією обвинувачення Ємельянови намагалися викрасти Владислава Ізрайліта, який разом з бізнес-партнерами створив готельну мережу на території Німеччини та Австрії. Ємельянов нібито об'єднався з партнерами бізнесмена та організував викрадення, щоб змусити Ізрайліта підписати мирову угоду, передати права Ємельянову та іншому бізнес-партнеру та залишити посаду генерального директора однієї з компаній мережі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло