Криворізький комбінат знизив видобуток аглоруди майже на третину

Криворізький комбінат знизив видобуток аглоруди майже на третину

Комбінат у січні – серпні видобув до 1655 тонн залізної ради

Криворізький комбінат знизив видобуток аглоруди майже на третину
Фото: Getty Images

Криворізький залізорудний комбінат (КЗРК) у січні – серпні поточного року знизив виробництво товарної залізної руди підземного видобутку на 28,2% проти аналогічного періоду минулого року – до 1655 тонн.

Про це йдеться в повідомленні підприємства.

У серпні шахта «Покровська» виробила 70 000 тонн руди, «Криворізька» – 60 000 тонн, «Козацька» – 50 000 тонн і «Тернівська» – 45 000 тонн, загалом по комбінату в серпні виробництво становило 225 000 тонн.

Бекграунд. КЗРК у 2022 році знизив виробництво товарної залізної руди підземного видобутку на 32,8% порівняно з попереднім роком – до 2,888 млн тонн.

КЗРК спеціалізується на підземному видобутку залізної руди. У складі КЗРК чотири шахти: «Покровська» (колишня «Жовтнева»), шахта «Криворізька» («Родіна»), «Козацька» (раніше – «Гвардійська») і «Тернівська» (раніше – рудоуправління ім. Орджонікідзе, потім ім. Леніна).

Компанії Starmill Limited належить 99,88% акцій комбінату.

Раніше повідомлялося, що певною часткою в КЗРК володіє група СКМ, тоді як група «Метінвест» жодного стосунку до КЗРК не має. При цьому група СКМ є тільки інвестором, а оперативний контроль на комбінаті здійснює група «Приват».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло