Данілов: Україна перенесла частину виробництва ракет за кордон

Данілов: Україна перенесла частину виробництва ракет за кордон

За його словами, перенесення викликане тим, що росія вразила одне з місць збирання таких ракет

This material is also available in English
Данілов: Україна перенесла частину виробництва ракет за кордон
фото DR

Україна перенесла частину виробництва своїх далекобійних ракет за межі країни. Це сталося після того, як російські військові вразили одне із місць збирання таких ракет, повідомив в інтерв'ю іспанській газеті ABC секретар РНБО Олексій Данілов.

Він не уточнив, який саме об'єкт вразили росіяни, і коли це сталося.

«Це закрита програма, і ніхто вам не скаже, в якому вона статусі. Що я вам можу сказати, то це те, що, на жаль, росія влучила в місце збирання цих ракет. Зараз ми вивели певну частину виробництва за межі нашої країни» , – сказав Данілов.

Вперше про успішне застосування української далекобійної зброї стало відомо наприкінці серпня, коли було здійснено атаки на військово-цивільний аеропорт Пскова. Тоді президент України Володимир Зеленський оголосив, що українською зброєю було уражено ціль на відстані 700 км. Очевидно, цією ціллю і був псковський аеропорт.

Того ж дня Данілов опублікував у соцмережі Facebook відео запуску невідомої ракети. «Ракетна програма президента України у дії. Тести пройшли успішно, застосування ефективне. «Чекає Севастополь, чекає Камчатка, чекає Кронштадт...» P.S. Тиха і співоча українська ніч», – підписав секретар РНБО відеоролик.

Цей відеозапис опублікувало і конструкторське бюро «Луч» – провідний розробник ракетного обладнання в Україні.

Бекграунд. У свою чергу, керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов тоді заявляв, що аеропорт Пскова атакували безпілотники, запущені з території росії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло