Підрозділ Temasek залучає $3,3 млрд у флагманський фонд, що інвестує в Китай

Підрозділ Temasek залучає $3,3 млрд у флагманський фонд, що інвестує в Китай

Фонд інвестуватиме напряму в приватні та державні акції, а також опосередковано через приватні та венчурні фонди

Підрозділ Temasek залучає $3,3 млрд у флагманський фонд, що інвестує в Китай

Підрозділ True Light Capital, що належить сингапурській державній інвестиційній компанії Temasek заявив, що залучив $3,3 млрд у свій флагманський фонд, який інвестує у Китай, і тепер закрив його для нового капіталу.

Про це пише Reuters.

У заяві сингапурської компанії з управління активами йдеться, що True Light Fund I залучив капітал від глобальних інвесторів, це, зокрема, суверенні фонди, фонди, фінансові установи та сімейні офіси.

Закриття фонду означає, що True Light тепер може зосередитися на інвестуванні капіталу.

«Це відбувається тоді, коли Китай втрачає свою привабливість для світових інвесторів, обтяжений уповільненим економічним відновленням країни і напруженістю у відносинах із США у питаннях торгівлі, технологій і відносин з Тайванем», – пише видання.

Фонд інвестуватиме разом із Temasek у можливості, пов'язані з Китаєм, заявили в True Light. Фонд інвестує напряму в приватні та державні акції, а також опосередковано через приватні та венчурні фонди, додали в компанії.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що сингапурська Temasek планує інвестувати $10 млрд протягом трьох років в Індію.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло