Шведська компанія Northvolt побудує в Канаді завод із виробництва акумуляторів вартістю $5,2 млрд

Шведська компанія Northvolt побудує в Канаді завод із виробництва акумуляторів вартістю $5,2 млрд

Перша фаза будівництва заводу Northvolt Six неподалік Монреаля розпочнеться цього року, а його введення в експлуатацію очікується у 2026 році

Шведський виробник літій-іонних акумуляторів Northvolt заявив, що відкриє гігафабрику в Квебеку вартістю $5,2 млрд, що стане найбільшою інвестицією в канадську провінцію і новітнім підприємством із виробництва акумуляторів для електромобілів в країні.

Про це пише Reuters.

Перша фаза будівництва заводу Northvolt Six неподалік Монреаля розпочнеться цього року, а його введення в експлуатацію очікується у 2026 році.

Співзасновник Northvolt Паоло Черруті (Paolo Cerruti) повідомив Reuters, що Northvolt інвестує $3,2 млрд із загальної суми, а місцевий і федеральний уряди внесуть по $1 млрд.

Перший етап забезпечить 30 гігават-годин (ГВт-год) виробничих потужностей, а потім буде розширений до 60 ГВт-год з інвестиціями, що наближаються до $9 млрд, сказав Черруті, який очолить проєкт як генеральний директор Northvolt у Північній Америці.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що шведська Northvolt планує підписати угоду з урядом Канади щодо будівництва заводу акумуляторів за $5,3 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло