Норвегія заборонила вʼїзд для автомобілів з російськими номерами – МЗС країни

Норвегія заборонила вʼїзд для автомобілів з російськими номерами – МЗС країни

Відповідне рішення набуде чинності 3 жовтня. Раніше про таку ж заборону заявили Польща, Фінляндія, Латвія, Литва й Естонія

Норвегія заборонила вʼїзд для автомобілів з російськими номерами – МЗС країни
Фото: Thomas Nilsen

Уряд Норвегії прийняв рішення заборонити в'їзд легкових автомобілів з російськими номерами на територію королівства. Рішення набуде чинності 3 жовтня. Раніше про таку ж заборону заявляли Польща, Фінляндія, Латвія, Литва й Естонія.

Про це повідомило МЗС країни.

Наголошується, що заборона розповсюджується на авто з девʼятьма або менше місцями. Водночас т/з із десятьма або більше сидячими місцями можуть перетинати кордон через прикордонну станцію Сторског.

Країна також дозволила вʼїзд транспортним засобам, що належать громадянам Норвегії або громадянам Європейської економічної зони, які постійно проживають в росії, або членам їхніх родин.

Окрім цього, виняток зробили для автомобілів, які відвідують країну з гуманітарних причин. Дозволили також для дипломатичних автомобілів та т/з, що належать міжнародним організаціям або державним кур’єрським службам.

«Навіть якщо транспортний засіб підпадає під один з винятків, це не означає, що особам, які перебувають у ньому, автоматично дозволено в’їзд до Норвегії» – уточнили в міністерстві.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Польща забороняє в’їзд для авто з російськими номерами.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло