Окупанти вдарили двома ракетами по Запорізькій області
Наразі відомо про 5 постраждалих, одна людина госпіталізована

Окупанти вдарили двома ракетами по Запорізькій області.
Про це повідомляє голова Запорізької ОВА Юрій Малашко.
Зазначається, що удари відбулися з 10:06 по 10:20 на території Матвіївської громади. Тип озброєння уточнюють. Унаслідок ударів пошкоджені 5 будинків та об'єкт критичної інфраструктури. Травми отримали 5 людей, одного мешканця госпіталізували.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що вночі росіяни вдарили дронами-камікадзе по інфраструктурному об'єкту Вінничини. Загалом захисникам неба вдалося збити 30 ударних БПЛА на півдні.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].