NYT: госпіталь Пентагону в Німеччині почав лікувати поранених в Україні американців

NYT: госпіталь Пентагону в Німеччині почав лікувати поранених в Україні американців

Більшість поранених американців покладалися на українські госпіталі, але тепер у справу втрутився Пентагон

This material is also available in English
NYT: госпіталь Пентагону в Німеччині почав лікувати поранених в Україні американців
фото DR

Американський військовий госпіталь у німецькому місті Ландштуль прийняв на лікування 14 людей, які отримали поранення на війні в Україні.

Джерело. Про це пише The New York Times.

Це бійці з Канади, Великої Британії, Нової Зеландії та України, але переважна більшість із них є громадянами США.

Видання зазначає, що насамперед більшість американців, які отримали поранення в Україні, покладалися на місцеві госпіталі та допомогу західних благодійних організацій, але тепер у справу втрутився Пентагон і запропонував їм допомогу, яку отримують професійні військовослужбовці американської армії.

У розмові з NYT співрозмовник з американських чиновників нагадав, що Білий дім наполегливо не рекомендує громадянам США брати участь у війні в Україні, але зазначив: якщо вони отримають поранення та опиняться у Німеччині, Пентагон не відмовиться їх лікувати.

Представник госпіталю повідомив, що всі поранені бійці перебувають у хорошому стані, але відмовився повідомити будь-які подробиці про пацієнтів.

Ті, хто перебувають у госпіталі на лікуванні, в розмові з NYT підтвердили, що їм надані чудові умови. Як пише видання, також вони розповіли про величезне навантаження на медичні установи в Україні. На їхню думку, догляд за пораненими в українських лікарнях був «спартанським».

Один із бійців, доставлених до Німеччини, розповів, що прокинувся під час операції, бо йому не дали достатньої кількості анестезії, але, на його думку, «українці роблять усе, що можуть».

Бекграунд. Нагадаємо, бойовим медикам дозволили переливати кров: чому це важливо та як працюватиме на практиці.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло