У Києві стався обвал балок на Дегтярівському шляхопроводі

У Києві стався обвал балок на Дегтярівському шляхопроводі

Поранених і загиблих немає

У Києві стався обвал балок на Дегтярівському шляхопроводі
Фото: Фейсбук/Павло Авдокушин

У Києві на вул. Олександра Довженка під час робіт із реконструкції Дегтярівського шляхопроводу під час монтажу стався обвал балок.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

КМДА уточнює, що сьогодні на будівельному майданчику під час проведення робіт на Дегтярівському шляхопроводі сталася надзвичайна ситуація. Під час монтажу 7-ї балки в проєктне положення вона втратила свою стійкість. Під час падіння балка зачепила частину вже змонтованої конструкції, що призвело також до порушення її стійкості та падіння інших шести балок прогонової будови.

Усунення всіх недоліків буде здійснюватись коштом групи компаній RDS, яка на замовлення КК «Київавтодор» виконувала роботи з влаштування балок прогонової частини.  

У пресслужбі групи зазначали, що роботи виконувалися згідно з графіком, однак через необхідність усунення недоліків, термін введення в експлуатацію розв’язки збільшиться на більш пізні строки. 

Зазначається, що збитків міському бюджету не завдано. Вартість реконструкції не збільшиться.

«Під час надзвичайної ситуації на Дегтярівському шляхопроводі поранених і загиблих немає. Усі служби працюють на місці інциденту, вживають заходів щодо ліквідації наслідків», – повідомляє телеграм-канал КМДА в суботу ввечері.

Рух транспорту на ділянці вул. Олександра Довженка планують відновити до 05:00 2 жовтня.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло