Майбутнє залежить від людей і їхніх знань – підсумки форуму Facing the Future. ReinforceUA
Новини компаній

Майбутнє залежить від людей і їхніх знань – підсумки форуму Facing the Future. ReinforceUA

Захід відбувся 6 жовтня

Майбутнє залежить від людей і їхніх знань – підсумки форуму Facing the Future. ReinforceUA

Майже три сотні відвідувачів зібрав навколо себе Міжнародний освітній форум Facing the Future. ReinforceUA від Бізнес-школи МІМ, який відбувся 6 жовтня у готелі ІнтерКонтинеталь. 

Цей захід став своєрідним проміжним підсумком міжнародного освітнього проєкту ReinforceUA, який тривав онлайн з червня 2022 по червень 2023 року. Приїхати і виступити наживо зголосилися спікери, які вже зустрічалися з українською авдиторією онлайн: Крістіан Кетелс, професор Гарвардської школи бізнесу в Інституті стратегії та конкурентоспроможності професора Майкла Портера та Андерс Індсет, автор книги «Квантова економіка» та один із найкращих мислителів за версією Thinkers50.

Крім того, онлайн долучилися Ґай Стендінґ, відомий у світі економіст праці, автор концепції безумовного доходу, Джон Моррісон, генеральний директор Інституту прав людини та бізнесу (IHRB), та Крістіан Саркар, ідеолог бренд-активізму та співзасновник (разом з Філіпом Котлером) і редактор The Marketing Journal.

Серед нових друзів проєкту ReinforceUA – Марк Зігель, який стояв біля витоків розробки 14 стандартів ISO та ANSI щодо управління ризиками, стійкості та безпеки ланцюгів поставок, та Меттью Сіменс, керівник з навчальної роботи в IMD Business School Lausanne, які теж виступали наживо.

Відкрила Форум Ірина Тихомирова, Президент Бізнес-школи МІМ, яка подякувала всім партнерам, завдяки яким захід відбувся. Окремо згадала Збройні Сили України і запросила присутніх вшанувати хвилиною мовчання пам'ять тих, хто віддав своє життя, виборюючи свободу країни. Та запросила до слова Олексія Данілова, секретаря РНБО України, який попри щільний графік знайшов змогу долучитися до події, яку вважає вагомою для сьогодення.

- Проводити такі заходи для нашої країни є дуже-дуже важливо. Мені приємно, що ви не зупиняєтеся. Якщо ми говоримо про трансформацію, якою вона б не була – цифрова, чи то генна, чи будь-яка інша, ми маємо бути свідомі того, що треба лишатися людьми. І наша людяність та єдність дали нам можливість, спроможність і шанс 24 лютого 2022 року почати виборювати свою незалежність. Маємо розуміти, що у залежності від того, в який спосіб буде закінчуватися війна, яку країна-терорист розв'язала на нашій території, буде важливим, куди рухатиметься далі світ. Я можу сказати, що сьогодні, саме на нашій території вирішується, якою буде цивілізація у найближчі 20, 30 чи 40 років. Ми з головою наглядової ради МІМ Віталієм Гайдуком, коли є час, вели і ведемо запеклі дискусії, як буде розвиватися світ. Я можу сказати, все залежить тільки від людей, в тому числі і від присутніх тут, від ваших знань, від вашого розуміння, – сказав Олексій Данілов.

Під час Форуму присутні отримали у подарунок книгу, що складається із лекцій, які спікери прочитали у рамках проєкту ReinforceUA. Видання містить тексти англійською та українською мовами, вийшло за сприяння компанії «Reforma Systems» у видавництві «Саміт-Книга».

- У березні минулого року до нас стали звертатися іноземні професори, які казали, що вони нам готові допомогти. І в червні ми запустили міжнародний освітній проєкт ReinforceUA, в межах якого кожної середи відбувались вебінари з топовими мислителями світу. Ці зустрічі були абсолютно на різні теми, але головне – ми говорили про майбутнє, найсучасніші тренди та порядок денний в світі. І ще результатом цієї роботи стала книга, до якої увійшла майже половина лекцій, які були прочитані протягом року. Це абсолютно унікальний проєкт для України. Бо на відміну від інших, це збірка лекцій, прочитаних у воєнний час саме для України, саме для українських учасників проєкту. Ми будемо продовжувати його, – сказала Ірина Тихомирова.

Під час форуму був також представлений щорічний Impact Report від МІМ, який описує те, чим жила Бізнес-школа протягом року, розповідає про здобутки спільноти, як випускники адаптують свій бізнес до умов війни та розширюються за межі країни. Завантажити журнал можна тут.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло