Ізраїль заявив про ліквідацію одного з ватажків Хамасу
Зазначається, що ізраїльські винищувачі вдарили по десятках об'єктів ХАМАС і бойовиків «Нухба»

Ізраїль заявив про ліквідацію одного з ватажків Хамасу.
Про це повідомляє пресслужба Армії оборони Ізраїлю.
За словами Цахалу, 13 жовтня ізраїльські винищувачі завдали ударів по десятках об'єктів Хамас і бойовиків «Нухба», які «були однією з провідних сил, що очолила проникнення в Ізраїль 7 жовтня».
У пресслужбі наголосили, що під час цього обстрілу вдалося ліквідувати Мерада Абу Мерада, що очолював повітряну систему Хамас у місті Газа та відповідає за керівництво терористами у різаніні 7 жовтня.
Крім того, авіація Ізраїлю атакувала оперативний штаб Хамас, з якого здійснювалося управління повітряною діяльністю угруповання.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Ізраїльські військові здійснили перші наземні рейди в Газу. Хамас закликає жителів Гази не евакуюватися, а залишатися в своїх оселях, щоб використовувати їх як живий щит.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].