МО прийняло на озброєння три модифікації танків Leopard

МО прийняло на озброєння три модифікації танків Leopard

Зазначається, що йдеться про модифікації 2А6, 2А5 та 1А5

МО прийняло на озброєння три модифікації танків Leopard
Фото: depositphotos

Міноборони України прийняло на озброєнння три модифікації танків Leopard.

Відповідний наказ підписав Міністр оборони Рустем Умєров, передає пресслужба Міноборони.

Зазначається, що йдеться про модифікації танків 2А6, 2А5 та 1А5.

«Ці танки Україна отримала від західних партнерів, і вони ефективно зарекомендували себе в боях. Тим, що міністерство приймає ці танки на озброєння, ми декларуємо на довгострокову перспективу намір мати сучасну та високотехнологічну зброю»

Уточнюється, що зазначені модифікації призначені для прориву укріплених позицій противника, знищення вогневих точок, техніки та живої сили ворога, а також швидкої організації оборонних рубежів.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що за даними Пентагону, 31 танк Abrams уже в Україні.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло